7/24 WhatsApp İletişim: +90 536 519 67 54
 

@Instagram

HAKKIMIZDA


2015 yılında kurulmuş olan SEVGİ MEDYA TANITIM ORGANİZASYON TİC.LTD.ŞTİ. PROMOSYON, EŞHANTİON, HEDİYELİK EŞYA ürünleri ile imalat-ithalat ve ihracat yapmaktadır. PROMOSYON, EŞHANTİON,HEDİYELİK EŞYA sektöründe geniş bir bayii ağı ile iç ve dış pazarlara hizmet vermektedir. SEVGİ MEDYA TANITIM kurulduğu ilk günden bugüne hizmet ve ürün kalitesini daima ilk sırada tutmuş ve müşterilerine doğru ürünü zamanında ve en uygun fiyatla sunmak ilkesinden asla taviz vermemiştir.

Tamamen müşteri odaklı bir hizmet anlayışını kendine ilke edinmiş olan SEVGİ MEDYA TANITIM bu doğrultuda PROMOSYON sektöründe ilkelerinden taviz vermeden günümüze kadar hizmet sunmaktadır. Web Sitesinde sergilediği ürünlerin çeşit zenginliği ile promosyon ürünleri seçimlerinde kolaylık sağlarken,bu çeşitlerini sık sık gözden geçirerek farklı ürünleri sektöre kazandırma gayretini bundan önce olduğu gibi gelecekte de sürdürmeye devam edecektir. Bugün hizmete ve kaliteye önem veren, sektörünün önde gelen firmaları promosyon ihtiyaçlarında SEVGİ MEDYA TANITIM markasını tercih etmektedirler.

Firmamız Kurumsal PROMOSYON İTHALAT VE İHRACAT sektörü dışında FUAR / FESTİVAL ORGANİZASYONTAŞIMACILIK / ULAŞIM sektörlerinde de hizmet vermektedir.

Alışveriş sepetiniz boş!